Markery
Moja firma wypożycza 12 pełnych zestawów do gry. Posiadam 12 sztuk markerów Tippmann 98 ACT. Markery Tippmann słyną z wytrzymałości konstrukcji, są proste w eksploatacji i konserwacji. Wszystkie markery posiadają bezpieczniki zapobiegające przypadkowym wystrzałom. Przed pierwszym strzałem należy naciągnąć kurkiem sprężynę mechanizmu powrotnego. Dalej marker pracuje półautomatycznie, to znaczy do wystrzelenia każdej kulki potrzebne jest naciśniecie spustu, natomiast nie trzeba już naciągać kurka. Markery Tippmann 98 ACT zasilane są w sposób grawitacyjny z magazynka o pojemności około 100 kulek.

Butle sprężonego powietrza
Obowiązkowym elementem zestawu jest system napędu markera. W moim przypadku, zainwestowałem w system sprężonego powietrza, pomimo że jest to system zdecydowanie droższy. W porównaniu z systemem na CO2, sprężone powietrze ma szereg zalet, z których najważniejszą jest dużo większa stabilność pracy oraz możliwość prowadzenia rozgrywek przez cały rok.
Dysponuję 12 butlami aluminiowymi o pojemności około 0,8 litra i maksymalnym ciśnieniu pracy 200 bar. Wszystkie butle są certyfikowane. Oprócz butli do markerów, posiadam również kilka butli o większej pojemności tzw. Butle "matka", z których w trakcie gry dopełniam małe butle, dla moich klientów oczywiście nieodpłatnie.

Maski
W swojej ofercie, dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów, oferuję maski JT Radar Thermal. Maski gwarantują osłonę twarzy dla kulek o maksymalnej prędkości do około 90 m/s. Jak sama nazwa wskazuje, maski posiadają podwójne szybki. Rozwiązanie to znacząco redukuje możliwość "zaparowania" szybki, wpływając tym samym na komfort podczas gry. Maski wykonane są z miękkiego plastiku oraz wyposażone są dodatkowo w system regulacji elastycznych pasków.

Chronograf
Do pomiaru prędkości wylotowej stosuje się chronografy. Jest to urządzenie wykorzystujące czujniki optyczne, tak wiec dokładność pomiaru jest bardzo wysoka. Sprawdzanie prędkości wylotowej kulek odbywa się obowiązkowo przed każdą grą, ewentualnie w trakcie gry, jeżeli uznają tak prowadzący lub sami gracze.

Mundury
Posiadam jednoczęściowe kombinezony wojskowe. Gracze rozpoczynający grę na naszym polu mogą wybrać mundur z pośród kilku rozmiarów, zależnie od budowy ciała.

Rękawice
Istnieje możliwość wypożyczenia rękawic bez palców.